fbpx

Наши представительства: 

Заказать обратный звонок

Компания iIT Distribution начинает дистрибуцию решений CrowdStrike на территории Украины. Релиз

Компания iIT Distribution начинает дистрибуцию решений CrowdStrike на территории Украины.

Компания iIT Distribution оголошує про початок співпрацю з CrowdStrike – світовим лідером в області захисту кінцевих пристроїв. Головне рішення CrowdStrike - платформа Falcon, яка є першою в галузі хмарною платформою для захисту кінцевих пристроїв. Falcon заснована на штучному інтелекті (AI) і об'єднує технології, інтелект та досвід в одне просте рішення, яке надійно зупиняє будь-які загрози. Платформа за лічені хвилини забезпечує захист у реальному часі, а ефективні алгоритми штучного інтелекту дозволяють побачити результат вже з першого дня використання. Хмарна інфраструктура і архітектура усувають складність у роботі з різними додатками, забезпечують керованість та швидкість рішення. Платформа CrowdStrike Falcon гнучка та масштабована і включає в себе різноманітні модулі для захисту cloud-простору та локальних мереж з різними кінцевими пристроями (ноутбуки, ПК, сервери, пристрої IoT). Кожен модуль доступний на платформі Falcon реалізований за допомогою єдиної хмарної консолі управління та єдиного агента для кінцевого пристрою.

МОДУЛИ РЕШЕНИЯ:

  • Falcon Prevent - NGAV сочетающий самые эффективные технологии предотвращения с полной видимостью атаки.
  • Falcon Insight - EDR что обеспечивает постоянную и всеобъемлющую видимость конечных устройств, которая охватывает выявление, реагирование и расследование, чтобы гарантировать ничего не пропущено, а возможные нарушения прекращено.
  • Falcon Device Control - предоставляет полную видимость использования USB приборов.
  • Falcon Overwatch – это механизм выявления человеческих угроз, который работает как часть вашей команды, постоянно ища и останавливать сложные скрытые угрозы.
  • Falcon Discover – решения по ИТ гигиены которое позволяет в режиме реального времени определять несанкционированные системы и программы в вашем окружении, а также быстро исправлять проблемы для улучшения общего состояния безопасности.
  • Falcon Spotlight - продукт для оценки уязвимостей который помогает организациям находить, определять приоритеты и исправлять уязвимости раньше они приводят к нарушениям.
  • Falcon X - автоматическое расследование инцидентов и ускорения сортировки оповещений и реагирования.
  • Falcon Search Engine - сочетание быстрого и всестороннего поиска вредоносных программ с CrowdStrike Falcon Intelligence ™ дает аналитикам (SOC) значительное преимущество для опережения злоумышленников.
  • Falcon Sandbox - проводит глубокий анализ неизвестных угроз, обогащает результаты данным разведки об угрозах и предоставляет надежные индикаторы компрометации (IOCs), что позволяет лучше понимать сложные атаки.

«Ми пишаймося, що розпочали роботу з компанією CrowdStrike, яка є лідером у галузі захисту кінцевих пристроїв, коментує Юрій Гатупов, директор компанії iIT Distribution. – Рішення компанії CrowdStrike раніше не були представлені в Україні, тому наше першочергове завдання - розказати про переваги та цінність даного продукту. На сьогоднішній день традиційні засоби захисту кінцевих пристроїв мають сліпі зони, які роблять їх нездатними бачити і зупиняти складні загрози. Рішення CrowdStrike Falcon постійно відстежує всі дії на кінцевих пристроях та аналізує дані у режимі реального часу, щоб автоматично ідентифікувати будь-які загрози. Це дозволяє виявляти та блокувати складні загрози на самому початку їх виникнення. Вся активність кінцевих пристроїв аналізується на платформі CrowdStrike Falcon, тому спеціалісти з безпеки можуть швидко розслідувати інциденти та реагувати на випередження новим загрозам».

Команда iIT Distribution готова надати вам весь перелік дистриб’юторських сервісів для Партнерів та допомогу кінцевим користувачам у технічному ознайомленні, впроваджені, та експлуатації.

Приглашаем Вас к сотрудничеству!

Назад

ru_RURussian
ukUkrainian ru_RURussian