fbpx

Наши представительства: 

Заказать обратный звонок

Релиз

Компания iIT Distribution подписала дистрибьюторское соглашение с компанией Instana – лідируючим розробником full stack рішень для моніторингу додатків та інфраструктури мікросервісів, контейнерів, Kubernetes та OpenShift. В рамках дистриб’юторської угоди, команда iIT Distribution забезпечує дистрибуцію і просування рішень компанії Instana на території України.

Instana - це повністю автоматичне рішення для моніторингу продуктивності додатків (APM), яке дозволяє легко візуалізувати та керувати ефективністю ваших бізнес-додатків та сервісів. Це єдине рішення APM, побудоване спеціально для cloud-native мікросервісних архітектур. Instana використовує автоматизацію та AI для моментальної доставки важливої для DevOps інформації. Для розробників технологія Instana AutoTrace ™ автоматично фіксує контекст, відображаючи всі ваші програми та мікросервіси без потреби в постійному додатковому налаштуванні.

Основные отличия Instana от других средств мониторинга:

  • продукт от начала разработан для мониторинга приложений в динамическом микросервисному среде (Kubernetes, OpenShift и другие)
  • один агент на хост дает автоматическое обнаружение сотен поддерживаемых систем и компонентов программ (без плагинов и дополнительных настроек)
  • постоянное выявление новых сервисов
  • автоматический сбор метрик (не нужно постоянно описывать вручную)
  • автоматический сбор трейсов каждой транзакций для 10 языков (end to end)
  • автоматическое построение зависимостей компонентов
  • автоматический алертинг проблем (не нужно настраивать пороги чувствительности)
  • автоматическое обнаружение root cause проблем с приложениями и инфраструктурой

«Ми раді розпочати працювати з компанією Instanta. На сьогоднішній день на ринку представлено багато рішень з моніторингу, але продукт компанії Instanta дійсно відрізняється від інших - здатністю автоматично виявляти і контролювати постійно мінливу інфраструктуру яку використовують сучасні додатки, особливо коли мова йде про запуск контейнерних мікросервісів. Рішення спеціально побудоване для автоматичної каталогізації та контролю всіх складових сучасної інфраструктури мікросірвісів. Ця властивість і стала важливим чинником для нас — завдяки Instanta наші замовники тепер мають можливість отримувати повністю перевірене та ефективне рішення для проведення професійного моніторингу додатків та інфраструктури» – зазначив Директор компанії iIT Distribution, Юрий Гатупов.

Команда iIT Distribution готова надати вам весь перелік дистриб’юторських сервісів для Партнерів та допомогу кінцевим користувачам у технічному ознайомленні, впроваджені, та експлуатації.

Приглашаем Вас к сотрудничеству!

Назад

ru_RURussian
ukUkrainian ru_RURussian