fbpx

Наши представительства: 

Замовити зворотній дзвінок

CrowdStrike Falcon Sandbox

CrowdStrike Falcon Sandbox

Найпотужніша у світі пісочниця для аналізу шкідливого ПЗ

Завантажити PDF

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ РІШЕННЯ

Виявлення невідомих загроз

  • Гібридний аналіз
  • Технології проти ухилення
  • Налаштування під навколишнє середовище

Досягнення повної видимості

  • Аналітичні звіти
  • Широка підтримка файлів
  • Пошук шкідливих програм

Швидша реакція на загрози

  • Негайне сортування
  • Легка інтеграція
  • Гнучке розгортання

Повне розуміння складних та невідомих загроз

Коли організація зазнає кібератаки, видимість намірів нападу повинна мати найвищий пріоритет. Вам потрібно швидко зрозуміти, що намагається зробити зловмисне програмне забезпечення і як воно працює, щоб ви могли мінімізувати збитки та знати, як запобігти таким атакам у майбутньому. Сьогодні аналіз шкідливих програм займає забагато часу і часто надає неповну інформацію про загрозу, що заважає спеціалістам з безпеки мати впевненість у своїх висновках та призводить до нескінченної необхідності в подальшому аналізі. Що ще гірше, зловмисники стають розумнішими, постійно розвиваючи свої шкідливі програми, щоб ухилятися і знаходити сліпі плями у поширених інструментах та методах аналізу зловмисних програм.

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішення на території України, а також професійну підтримку для їх проектування та впровадження.

CrowdStrike Falcon Sandbox ™ перемагає навіть найбезпечніші хакерські програми, працюючи на рівні ядра і використовуючи складні методи та техніки, які роблять його майже непомітним. Він викриває найсучасніші цілеспрямовані атаки, виходячи за межі загального статичного та динамічного аналізу файлів для контролю всіх шкідливих дій та зв'язків в системах. Це дозволяє Falcon Sandbox надавати найширший набір показників компрометації (ІОС) у галузі.

Falcon Sandbox також економить ваш час і робить команди фахівців з безпеки більш ефективними з легко зрозумілими звітами, доступними ІОС та безшовною інтеграцією. Звіти про зловмисне програмне забезпечення CrowdStrike надають практичні настанови щодо визначення пріоритетності та реагування на загрози, одночасно дозволяючи криміналістичним командам заглиблюватися в memory captures та stack traces. API Falcon Sandbox і попередньо створені інтеграції дозволяють легко організувати взаємодію між існуючими рішеннями безпеки.

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішення на території України, а також професійну підтримку для їх проектування та впровадження.

ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian