fbpx

Наши представительства: 

Замовити зворотній дзвінок

Labyrinth Deception Platform - надійний інструмент для виявлення загроз в мережах з розмитим периметром захисту. LIVE DEMO. Вебінар

22.04.2020

11:00 - 12:00 (GMT +3)

on-line

Реєстрація
Labyrinth Deception Platform - надійний інструмент для виявлення загроз в мережах з розмитим периметром захисту. LIVE DEMO.
Labyrinth

До уваги ІТ-фахівців та фахівців з ІТ-безпеки!

Запрошуємо Вас на вебінар : “Labyrinth Deception Platform - надійний інструмент для виявлення загроз в мережах з розмитим периметром захисту. LIVE DEMO”.

Рішення Labyrinth було розроблено командою досвідчених дослідників та інженерів в області кібербезпеки. Засноване на унікальних технологіях виявлення загроз, це рішення класу Deception надає зловмисникам ілюзію реальних вразливостей в ІТ-інфраструктурі. Базуючись на так званих Points, інтелектуальних хостах імітації, кожний компонент уявного середовища відтворює послуги й контент реальних сегментів мережі. Labyrinth провокує зловмисників на атаку, відстежуючи та вивчаючи їх дії для поліпшення рівня безпеки. Функціонал продукту надає найпотужніші можливості для виявлення цільових атак (APT), ботнетів, атак "нульового" дня і інсайдерів.

ВІДЕОЗАПИС ВЕБІНАРУ

Питання, які розглянемо на вебінарі:

  • Створення Labyrinth MAP.
  • Детектирование шкідливої активності в корпоративній мережі.
  • Аналіз поведінки і технік зловмисників.
  • Incident Response і інтеграція зі сторонніми продуктами.

Доповідач

СЕРГІЙ АЛЕЙНІКОВ

СЕРГІЙ АЛЕЙНІКОВ

КЕРІВНИК ТЕХНІЧНОГО ВІДДІЛУ, IIT DISTRIBUTION

ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian