fbpx

Наши представительства: 

Замовити зворотній дзвінок

Fox-IT

Fox-IT - компанія з інформаційної безпеки, яка розробляє продукти і рішення в області кібербезпеки та кіберзахисту.

Компанія пропонує:

  • Cyber Threat Management, платформу кібербезпеки для різних операцій і менеджерів;
  • DetACT, сервіс підписки, який поєднує в собі аналіз даних онлайн-транзакцій в реальному часі і дієву інформацію про кіберзлочинність для боротьби з шахрайством в онлайн-банках; InTELL, інструмент безпеки для моніторингу захисту від нових кіберзагроз;
  • Fox ClientPortal, що дозволяє користувачам ділитися конфіденційною інформацією з колегами і клієнтами;
  • FoxCERT, рішення для негайної оцінки і консультацій від команди реагування на інциденти;
  • Tracks Inspector, рішення, яке спрощує розслідування цифрових доказів.

Компанія також забезпечує оцінку компромісів, ІТ-консультації, крипто-консультації і впровадження, аудити ІТ-безпеки, цифрові криміналістичні розслідування, навчання і послуги з керованої безпеки в галузі національної безпеки/крипто, кіберзлочинності і криміналістики; та проводить цифрові розслідування, щоб знайти слід кіберзлочинців, які спеціалізуються на виявленні та інтерпретації цифрових слідів.

Рішення компанії запобігають, вирішують і зменшують кіберзагрози; підтримувати безпеку чутливих державних систем; захищати мережі управління процесами; захищати системи онлайн-банкінгу; безпечні конфіденційні дані і мережі. Fox IT обслуговує уряд, оборону, правоохоронні органи, критично важливу інфраструктуру, міжнародні компанії, банківські, фінансові та великі організації, а також клієнтів комерційних підприємств у Європі, на Близькому Сході, в Карибському басейні, Америці і на міжнародному рівні. Компанія була заснована в 1999 році і базується в Делфті, Нідерландах, з філіями в Арубі та Великобританії.

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішень на території України, а також професійну підтримку для їх проектування та впровадження.

Компанія A10 NetworksКомпанія Cossack LabsКомпанія CrowdStrikeКомпанія GTB TechnologiesКомпанія InfinidatКомпанія InstanaКомпанія LepideКомпанія Fox ITКомпанія LabyrinthКомпанія Panda SecurityКомпанія NetBrainКомпанія RedSealКомпанія Safe-T
ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian