fbpx

Наши представительства: 

Замовити зворотній дзвінок

Дотримання норм страхування кіберризиків Статті та огляди

Дотримання норм страхування кіберризиків

Загроза витоку даних наразі є важливою складовою операційного ризику корпорацій, тому страхування безпеки даних користується значним попитом. Ця сфера демонструє стрімке зростання, її обсяг невдовзі стане мультимільярдним в доларах США.

Страхування даних включає:

  • Випадок витоку даних (data breach), коли до конфіденційних, вразливих або засекречених даних отримано несанкціонований доступ.
  • Втрата даних (data loss) внаслідок випадкової недбалості або витоку (data leakage).

Найчастіше страхування покриває судові витрати, завдані збитки, врегулювання зобов’язань стосовно клієнтів чи фізичних осіб, які постраждалих від порушення даних.

Гарантія, яку надає кіберстрахування, стосується не лише безпосередніх збитків, які спричинені порушенням. Теперішній підхід до регулювання даних передбачає те, що компанії можуть зазнавати серйозних юридичних зобов’язань у випадках витоку конфіденційної інформації.

Бізнес в зоні ризику

Стандарти сучасного регулювання даних, GDPR Європи та CCPA штату Каліфорнія, вимагають дотримання підходу до обробки конфіденційної інформації "secure by design" (тобто, при розробці ПО має бути забезпечена безпека даних).

Таким чином корпорації є відповідальними за зберігання та використання особистої інформації своїх клієнтів. Страхування безпеки даних (Data Security Insurance) допомагає компаніям мінімізувати рівень ризику та дотримання кращих світових практик.

Але страхування даних не так легко оформити.

Як і стосовно інших форм страхування, страхові компанії вимагають, щоб компанії дотримувалися норм безпеки. Тобто для того, щоб отримати право на цей рівень безпеки, компанії повинні продемонструвати, що вони вжили всі належні заходи для убезпечення своїх систем.

Роль DLP (Data Loss/Leakage Prevention)

Захист від втрати даних відіграє важливу роль у сфері відповідності (compliance) та страхування безпеки даних.

По-перше, DLP підсилює комплаєнс-контроль компанії. Хоча встановлення платформи DLP не є обов’язковим згідно стандартів регулювання даних, експерти відзначають, що DLP є важливим фактором стосовно демонстрації зусиль компанії щодо захисту своїх даних.

Тобто, що у випадку витоку даних керівники компанії зможуть вказати на ці заходи як доказ того, що було вжито ефективні засоби безпеки.

По друге, компанії буде легше застрахувати свої дані. Страхові провайдери навряд захочуть мати справу з компаніями, які не використовують програмне забезпечення для запобігання втраті даних.

Дотримання стандартів з GTB

DLP GTB забезпечує користувачам значні переваги в оптимізації безпеки даних.

Платформа, що працює на основі штучного інтелекту (AI), надає клієнтам найвищий рівень захисту від втрати даних, забезпечуючи відповідність роботи компанії всім сучасним стандартам регулювання.

За допомогою GTB компанії можуть забезпечити рівень конфіденційності, який відповідає сучасним вимогам регулювання безпеки даних, захистити свої найвразливіші ресурси, а також зменшити можливі ризики у сфері відповідальності.

Про iITD:

Компанія Intelligent IT Distribution(iITD) - класичний Value Added Distributor, який здійснює постачання ПЗ та устаткування, а також надає послуги із супроводу проектів. iITD є офіційним дистриб’ютором продуктів GTB Technologies на території України.

Стаття англійською на сайті GTB Technologies

Отримати демо-версію GTB DLP Suite

Назад

ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian