fbpx

Наши представительства: 

Замовити зворотній дзвінок

GTB DLP Suite

GTB DLP Suite

GTB DLP Suite складається тільки з двох основних компонентів, в той час як конкурентам потрібно не менше 6 серверів для досягнення тієї ж функціональності. GTB вимагає менше підтримки, тому має менше проблем, особливо при оновленні.

Завантажити PDF

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ РІШЕННЯ

Поєднання GTB з дактилоскопією даних, розпізнаванням OCR та власною розшифровкою SSL забезпечує надійні можливості перехоплення, зокрема, у випадках захисту інтелектуальної власності

Клієнти високо оцінюють технологію GTB Discovery, яка дозволяє аналізувати великі обсяги даних і швидко класифікувати їх в різних сховищах даних, у тому числі локальних та хмарних платформах зберігання даних.

GTB пропонує свій набір керованого сервісу. Однак, через простоту використання та управління клієнти, як правило, вважають, що їм не потрібно продовжувати роботу протягом трьох-шести місяців. Таким чином, GTB пропонує цей варіант як щомісячний, без прив'язки клієнтів до термінового зобов'язання.

GTB має широке охоплення пошуку даних у хмарі завдяки підтримці Box, Dropbox, Google Drive та Microsoft OneDrive для бізнесу через власні інтеграції на основі API

Можливості OCR

GTB DLP Suite підтримує оптичне розпізнавання для даних як при переміщенні, так і для при зберігання (Discovery). На відміну від інших, функція розпізнавання підтримує звичайні зображення, а також зображення у файлах, таких як MS Office та PDF. Система ідентифікує як перевернуті, так і кілька видів нахилених зображень. Бібліотеки доступні 75 мовами. Ми вважаємо, що ми єдина система, яка підтримує редагування зображень.

Точність виявлення

GTB підтримує локальне виявлення цифрових відбитків для всіх своїх аспектів DLP (сканування мережі, виявлення та контроль над пристроями кінцевої точки). Унікальна запатентована технологія GTB Fingerprinting дозволяє захищати величезну кількість даних з мінімальною кількістю хеш-відбитків. Деякі конкуренти обмежені тільки 100 000 хеш-відбитками, інші не підтримують дактилоскопію належним чином або через неточність алгоритмів їм потрібно «подзвонити додому», щоб отримати цифрові відбитки.

Вбудована класифікація даних

GTB - єдиний постачальник, який містить класифікацію даних як для файлів, так і для Outlook у своєму DLP Suite. Не потрібно купувати інструменти від Bolden James або Titus Labs. Система може класифікувати дані на основі вмісту DLP у файлі шляхом зіставлення рівнів класифікації з класифікаторами DLP.

Захист даних у хмарах

GTB є єдиним постачальником, який може надати компаніям повну видимість даних, що переміщуються у хмарах, у тому числі можливість запобігання доступу / блокування несанкціонованого доступу.

Повна інтеграція DRM / IRM

GTB - єдиний постачальник, який впровадив повну систему DRM / IRM як частину пакету. Більше ніхто цього не має. Керування доступом на рівні файлів базується на класифікаторах DLP.

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішення на території України, а також професійну підтримку для їх проектування та впровадження.

GTB DLP Suite система забезпечує захист від витоків інформації. Завдяки своїй модульній вона забезпечує високу ефективність виявлення конфіденційних даних в трафіку компанії. При цьому надаються надійні засоби для ретроспективного аналізу подій по базі збережених інцидентів порушення використання конфіденційної інформації.
ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian