fbpx

Наши представительства: 

Замовити зворотній дзвінок

Компанія iIT Distribution отримала статус дистриб’ютора рішень Lepide на території України. Реліз

Компанія iIT Distribution отримала статус дистриб’ютора рішень Lepide на території України.

Компанія iIT Distribution підписала дистриб’юторську угоду з компанією Lepide – постачальником рішень з аудиту та захисту даних. В рамках цієї угоди команда iIT Distribution забезпечує дистрибуцію та просування рішень на території України.

Компанія Lepide розробляє платформу захисту даних LepideAuditor. Це рішення для захисту даних що допомагає організаціям вирішувати проблеми зовнішніх загроз, втрати даних та відповідності різноманітним стандартам інформаційної безпеки.

LepideAuditor допомагає побачити те, що потрібно для виявлення та запобігання внутрішніх загроз та надає можливість визначити де знаходяться конфіденційні дані, хто має до них доступ і що користувачі роблять з ними:

  • виявлення аномалій у поведінці користувача
  • проактивний моніторинг потенційних загроз
  • сповіщення в режимі реального часу про критичні зміни в системах
  • контроль доступу до ваших даних на землі та в хмарі

Багато організацій відчувають вплив внутрішніх загроз тільки після витоку даних, коли вже надто пізно що-небудь робити з цього приводу. Єдиний спосіб гарантувати, що цього не станеться - прийняти проактивну та всебічну стратегію аудиту даних. LepideAuditor дозволяє адміністраторам додавати один або кілька об'єктів Active Directory, Exchange Server, SharePoint Server, SQL Server, файлових серверів, Office 365 і Dropbox. Рішення забезпечує видимість цих компонентів в масштабах всього підприємства за допомогою єдиної потужної та простої у використанні консолі, де графічно відображаються всі внесені зміни і є можливість генерувати більше 270 різноманітних звітів.

«Критичні зміни, що відбуваються в системах, можуть негативно вплинути на роботу компанії. Якщо їх залишити непоміченими, вони можуть завдати серйозної шкоди репутації та прибутку бізнесу. Компанія Lepide – потужний технологічний гравець в області технологій File Analysis Software , але, нажаль, на сьогоднішній день рішення компанії маловідомі. Наші технічні спеціалісти вже готові ознайомити партнерів і кінцевих споживачів з технологічними можливостями і перевагами рішень Lepide”, – коментує Юрій Гатупов, Директор компанії iIT Distribution.

Запрошуємо до співпраці!

Назад

ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian