fbpx

Наши представительства: 

Замовити зворотній дзвінок

Lepide Remote Worker Monitoring Pack - легка платформа безпеки, яка гарантує негайний захист даних бізнесу протягом непередбаченого періоду віддаленої роботи. Статті та огляди

Lepide Remote Worker Monitoring Pack - легка платформа безпеки, яка гарантує негайний захист даних бізнесу протягом непередбаченого періоду віддаленої роботи.

Не дивно, що в ситуації, що склалася, технічна складність забезпечення захисту інформації багаторазово зросла. Традиційні «периметри», і без того розмиті хмарними рішеннями і BYOD, виявилися, по суті, зруйнованими зовсім. Уже недостатньо просто захищати периметр. Тепер вкрай важлива безпека великої кількості даних на кінцевих пристроях, які знаходяться за захищеним периметром і часто є особистими девайсами користувачів.

Lepide Remote Worker Monitoring Pack - це проста в розгортанні і легка платформа безпеки, яка пропонує негайний захист для бізнесу протягом непередбаченого періоду віддаленої роботи.

Переваги рішення:

  • Підтримка безпеки даних - контролюйте як дані і ресурси використовуються для безпеки та уникайте витоку даних.
  • Раннє виявлення ризиків - стежте за важливими завданнями, виявляйте аномальну поведінку користувачів і приймайте негайні заходи щодо припинення загроз.
  • Підвищення продуктивності - ідентифікуйте тих працівників, які сприймають роботу з дому, як виправдання того, щоб нічого не робити.

Функції платформи:

  • Моніторинг сесій - непомітний моніторинг і запис сесії користувачів і аудит входу і виходу з системи.
  • Моніторинг поведінки користувача - докладний журнал контролю для кожного взаємодії користувача з конфіденційними даними, настроюються звіти.
  • Аналітика поведінки користувача - аналіз поведінку користувачів і виявлення аномалій з оповіщенням в режимі реального часу.
  • Захист конфіденційних даних - класифікація конфіденційних даних і управління доступом за моделлю Zero Trust.
  • Аудит входу / виходу з системи - контроль продуктивності співробітників підтримується шляхом відстеження входу і виходу з системи.
  • Портал самообслуговування для AD - дозволяє користувачам змінювати свої власні паролі до AD через безпечний портал.

Більш детально про рішення Lepide Remote Worker Monitoring Pack.


З питань організації презентації, демонстрації можливостей рішень і консультацій звертайтеся, будь ласка, до Юрія Гатупову:
моб.: +380 50 353 00 80
e-mail: [email protected]

Запрошуємо Вас до співпраці!

Назад

ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian