fbpx

Наши представительства: 

Замовити зворотній дзвінок

А10 Thunder ADC

А10 Thunder ADC

A10 Thunder ADC - це високопродуктивні рішення, які дозволяють додаткам клієнтів бути швидкісними, збалансованими та безпечними.

Дивитися Відео Завантажити PDF

Рішення Thunder ADC забезпечують балансування навантаження рівнів L4-L7 і кілька рівнів безпеки через Інтернет, а також DNS брандмауери, єдиний вхід (SSO) з аутентифікацією, розширене шифрування, в тому числі високопродуктивне PFS / ECC. Побудовані на вдосконаленій операційній системі A10 (ACOS®), рішення Thunder ADC забезпечують продуктивність і безпеку додатків в будь-якому середовищі.

Коли необхідно дане рішення:

 • Висока вартість володіння ІТ-інфраструктурою (TCO)
 • Відсутність централізованого контролю стану ІТ-систем
 • Відсутність відстеження ІТ-процесів компанії
 • Відсутність або децентралізація управління ІТ-інцидентами
 • Невідповідність вимогам ІТ-безпеки
 • Необхідність скорочення витрат
 • Безпека і безперервність бізнесу

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішення на території України, а також професійну підтримку для їх проектування та впровадження.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ РІШЕННЯ

Висока доступність і продуктивність

Удосконалене балансування навантаження на рівні 4-7 забезпечує високу доступність і безперервність бізнесу для сервісів додатків.
Інтелектуальне управління трафіком дозволяє швидше реагувати, використовуючи сервери з оптимальним розподілом трафіку або налаштованим розподілом трафіку, наприклад синьо-зеленим трафіком під час обслуговування.
Методи прискорення додатків і лідирують на ринку продуктивністі SSL/TLS додатково оптимізують продуктивність додатків

Комплексна безпека додатків

Підвищення безпеки додатків централізовано, не вимагаючи будь-яких змін конфігурації сервера
Брандмауер веб-додатків (WAF) та інші розширені функції безпеки для захисту від шкідливих програм та ботнетів і DDoS-атак. Єдиний вхід у систему (SSO), застосовуючи централізовану перевірку справжності.

Гнучке розгортання

Хмарний нативний Lightning ADC доступний як для публічної, так і для приватної хмари, в середовищі контейнера і сервісної сітки. Thunder ADC - це високопродуктивне рішення, доступне в апаратному і множиннму форм-факторах програмного забезпечення.
Harmony Controller забезпечує уніфіковане управління й оркестровку для інтеграції та автоматизації додатків в декількох хмарах

Автоматизація та аналітика

Підвищення ефективності роботи з централізованим управлінням політиками в декількох хмарах
Моніторинг для кожної програми в режимі реального часу і дієва аналітика для миттєвого розуміння і швидкого усунення неполадок. Автоматизація для DevOps і SecOps зі 100-відсотковою підтримкою операцій API.

Малий, середній бізнес, великі підприємства, сервіс-провайдери - усі організації стикаються з проблемою швидкого зростання критично важливих додатків. Спеціально розроблене рішення A10 Thunder ADC гарантує, що ці програми будуть завжди доступні, будуть доставлятися користувачам у прискореному і безпечному режимі у будь-якому мультихмарному середовищі. Це допоможе скоротити час простоїв, забезпечити безперервність бізнесу і зробить додатки високодоступних. Рішення Thunder ADC продуктивні, масштабовані та легко налаштовуються, що дозволяє легко адаптувати їх до середовища, що постійно змінюється. Завдяки єдиному управлінню всіма продуктами істотно знижується складність мережі та сукупна вартість володіння.

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішення на території України, а також професійну підтримку для їх проектування та впровадження.

 • Висока доступність і продуктивність.
 • Удосконалене балансування навантаження на рівні 4-7 забезпечує високу доступність і безперервність бізнесу для сервісів додатків.
 • Інтелектуальне управління трафіком дозволяє швидше реагувати, використовуючи сервери з оптимальним або налаштованим розподілом трафіку, наприклад синьо-зеленим трафіком під час обслуговування.
 • Методи прискорення додатків і лідирують на ринку продуктивності SSL /TLS додатково оптимізують продуктивність додатків
ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian