fbpx

Наши представительства: 

Замовити зворотній дзвінок

A10 THUNDER TPS

A10 THUNDER TPS

Продукти серії A10 Thunder TPS забезпечують продуктивну захист від різнорідних атак, як традиційних на канал, так і спрямованих на конкретні програми.

Завантажити PDF

A10 Networks Thunder Threat Protection System (TPS) - це саме високопродуктивне в галузі рішення для захисту від DDoS-атак з можливостями їх виявлення і запобігання на кордоні мережі. На відміну від застарілих продуктів DDoS, Thunder TPS використовує машинне навчання і інтелектуальну автоматизацію для прискорення часу реагування і мінімізації ручного втручання. Очікується, що DDoS -атаки стануть серйозною проблемою незабаром і для мереж 5G. Рішення базується на використанні модульної операційної системи ACOS і спеціальних мікросхем FPGA, які дозволяють гнучко програмувати та поєднувати в одному пристрої кілька функцій.

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішення на території України, а також професійну підтримку для їх проектування та впровадження.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ РІШЕННЯ

Захист на різних рівнях протокольного стека завдяки використанню власних сигнатур і можливості додавання користувацьких.

Висока продуктивність рішення і можливість нарощувати потужності.

Наявність API та власної мови для створення скриптів, які дозволяють забезпечити більш глибоке детектування мережевих аномалій.

БАГАТОВЕКТОРНИЙ ЗАХИСТ від DDOS-атак

Пом'якшення об'ємних, протокольних, ресурсних, прикладних і IoT-заснованих DDoS-атак при захисті законних користувачів.

ПОТУЖНИЙ І ЕФЕКТИВНИЙ

Зниження сукупної вартості володіння з максимальною продуктивністю 300 Гбіт / с при швидкості 440 Мбіт / с. Прискорення на основі FPGA знижує навантаження на процесори.

АВТОМАТИЗОВАНА РЕАКЦІЯ НА ЗАГРОЗИ

Швидке реагування та мінімізація ручних змін з автоматичним пом'якшенням і ескалацією на основі 28 поведінкових показників.

ТОЧНЕ ВИЯВЛЕННЯ

Швидке виявлення атак за допомогою потокових методів або інтеграція виявлення сторонніх розробників з відкритими API.

ГІБРИДНИЙ ЗАХИСТ від DDOS-атак

Захист на місці інтегрується з хмарними службами захисту DDoS від Verisign.

ГНУЧКЕ УПРАВЛІННЯ
Використовуйте 100-відсоткове охоплення API для SecOps, вбудований GUI, CLI або управління декількома пристроями TPS через aGalaxy.

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішення на території України, а також професійну підтримку для їх проектування та впровадження.

Рішення A10 Networks Thunder TPS базується на використанні модульної операційної системи ACOS і спеціальних мікросхем FPGA, які дозволяють гнучко програмувати і поєднувати в одному пристрої кілька функцій.

ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian