fbpx

Наши представительства: 

Замовити зворотній дзвінок

InfiniGuard

InfiniGuard

Забезпечте захист і миттєве відновлення для петабайтів даних

Завантажити PDF

InfiniGuard забезпечує неперевершене за швидкістю та надійністю резервне копіювання і відновлення даних та є дієвим інструментом для підтримки безперервності бізнесу та аварійного відновлення. Побудований для оптимізації продуктивності з використанням передової технології InfiniBox і дедуплікації, InfiniGuard дозволяє отримати максимальну ефективну місткість в середовищах петабайтного масштабу.

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішення на території України, а також професійну підтримку для їх проектування та впровадження.

НАДІЙНІСТЬ: ВИНЯТКОВА НАДІЙНІСТЬ ТА БЕЗПЕКА

Система InfiniGuard спирається на неперевершену надійність InfiniBox з її інноваційною самовідновлювальною архітектурою і резервуванням апаратних компонентів.

Зарезервовані дедуплікаціонні контролери (конфігурація активний/активний/пасивний з використанням stateless-відновлення) означають, що в разі відмови основних контролерів процес швидко відновлюється на запасному, швидко повертаючи операції резервного копіювання / відновлення в нормальне русло з повним збереженням цілісності даних.

Гнучкий вибір варіантів реплікації на майданчику і поза нею забезпечують максимальну ефективність і доступність даних і, отже, безперервність бізнесу.

ПРОДУКТИВНІСТЬ: ПРИСКОРЕННЯ ВІДНОВЛЕННЯ ДЛЯ НАЙБІЛЬШ ВИМОГЛИВИХ ДОДАТКІВ

Інтелектуальне кешування з випереджувальним читанням і масовим паралелізмом - це саме те, що дозволяє InfiniGuard забезпечити безперервність бізнесу.

Передбачувана продуктивність, в основі якої лежать керування кешем нового покоління і ефективне управління носіями, радикально зменшує час відновлення, дозволяючи виконувати найжорсткіші умови договорів про рівень обслуговування.

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішення на території України, а також професійну підтримку для їх проектування та впровадження.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ РІШЕННЯ

Висока місткість

Висока місткість

Ефективна місткість понад 20 ПБ при неперевершеній глобальній дедуплікаціі переданих даних з використанням блоків змінної довжини і технології стиснення - і все це в одній стійці висотою 42U.

Продуктивність

Продуктивність

Пропускна здатність до 74 ТБ / год при використанні технології прискорення Accent ™ (Природна пропускна здатність до 48 ТБ / год)

Надійність

Надійність

Апаратне резервування; безперервна перевірка даних і виявлення відмов

Реплікація

Реплікація

Шифрована реплікація з оптимізації під смугу пропускання і підтримкою конфігурацій 1:1, 1:2 або N:1

Економічна ефективність

Економічна ефективність

Більше місткість, вища продуктивність, менше споживана потужність і на 50% менше сукупна вартість володіння у порівнянні з іншими рішеннями

Консолідація

Консолідація

Підтримка уніфікованих протоколів, у тому числі VTL (FC), NFS, CIFS, OST і RMAN

InfiniGuard має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс на базі HTML5, який спрощує складні операції резервного копіювання, реплікації і відновлення, що робить цю корпоративну систему захисту даних високоефективної і простий в управлінні. Вона підтримує більшу частину поширеного ПО резервного копіювання, вже розгорнутого в центрі обробки даних.

Дивитися відео
Дивитися відео
ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian