fbpx

Наши представительства: 

Замовити зворотній дзвінок

Panda Endpoint Protection Plus

Panda Endpoint Protection Plus

Корпоративне рішення для централізованого захисту робочих станцій, ноутбуків, мобільних пристроїв Android і серверів. Ідеальне для захисту віддалених офісів і мобільних /віддалених співробітників. Просте і швидке впровадження: не потрібна додаткова інфраструктура. Функція URL-фільтрації дозволяє підвищити продуктивність співробітників.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ РІШЕННЯ

Мультиплатформна безпека

  • Захист від сучасних невідомих загроз: виявлення та блокування шкідливого ПЗ, троянів, фішингу та шифрувальників.
  • Захист для всіх векторів атак: браузери, пошта, файлові системи та зовнішні пристрої, підключені до кінцевих пристроїв.
  • Автоматичний аналіз і лікування пристроїв. Поведінковий аналіз для виявлення відомого та невідомого шкідливого ПЗ.
  • Кросплатформна безпека: системи з Windows, Linux, macOS, Android і віртуальні оточення (VMware, Virtual PC, MS Hyper-V, Citrix). Управління ліцензіями, які належать до постійної та непостійної інфраструктури віртуалізації (VDI).

Просте управління

  • Просте обслуговування: для впровадження рішення не потрібна спеціальна інфраструктура. ІТ-відділ може зосередитися на більш важливих завданнях
  • Просто захищати віддалених користувачів: кожен комп'ютер, захищений Panda Endpoint Protection, зв'язується з хмарою: віддалені офіси та користувачі захищені швидко і легко без додаткової інфраструктури
  • Просто впроваджувати: кілька способів впровадження з автоматичним видаленням антивірусних продуктів конкурентів для швидкого переходу з попередніх рішень
  • Просто управляти: інтуїтивно зрозумілий і простий інтерфейс веб-консолі управління з доступом до самих необхідних опцій в один клік.

Легке і просте у використанні корпоративне рішення безпеки комп'ютерів і підвищення продуктивності співробітників

ФУНКЦІЇ РІШЕННЯ

Централізований захист пристроїв

Централізований захист пристроїв

Централізоване управління безпекою та оновленнями продукту для всіх робочих станцій і серверів через звичайний веб-браузер. Можливість керувати захистом всіх Ваших пристроїв з Windows, Linux, Mac OS X або Android через єдину консоль управління.

Захист від шкідливого ПЗ та шифрувальників

Захист від шкідливого ПЗ та шифрувальників

Panda Endpoint Protection Plus аналізує поведінку та хакерські техніки для виявлення і блокування відомих і невідомих шкідливих програм, а також шифрувальників, троянів і фішингу. Крім того, Malware Freezer поміщає виявлені загрози у карантин на сім днів, а у разі помилкового спрацьовування він автоматично відновлює файл з карантину назад в систему.

Моніторинг та веб-фільтрація

Моніторинг та веб-фільтрація

Детальний моніторинг Вашої ІТ-інфраструктури у реальному часі завдяки комплексній і інтуїтивно зрозумілій панелі управління. Веб-фільтрація відстежує активність співробітників і запобігає їх доступ до заборонених сайтів, дозволяючи значно підвищувати їх продуктивність.

Фільтрація спаму, вірусів і контенту

Фільтрація спаму, вірусів і контенту

Panda Endpoint Protection Plus сканує сервери Exchange на віруси, хакерські утиліти і потенційно небажане програмне забезпечення. Підвищує продуктивність і безпеку співробітників, блокуючи спам, фішинг і небезпечні листи.

Централізований контроль пристроїв

Централізований контроль пристроїв

Запобігайте проникненню загроз і втрат даних, блокуючи різні типи пристроїв ( "флешки", USB-модеми, веб-камери, DVD/CD-пристрої та ін.), дозволивши тільки конкретні пристрої та типи дій (блокування доступу, тільки читання, запис), а також блокуючи будь-які дії, які можуть бути ризиковими.

Гнучка і швидка установка

Гнучка і швидка установка

Встановити захист, відправивши по електронну пошту посилання для завантаження або прозоро встановивши на обрані пристрої за допомогою власної утиліти поширення. Доступний MSI-інсталятор, який сумісний зі сторонніми утилітами (ActiveDirectory, Tivoli, SMS та ін.).

Endpoint Protection Plus надає централізований захист усіх Ваших робочих станцій і серверів Windows, Mac і Linux, а також ноутбуків, смартфонів і провідних віртуальних систем. Захист пошти Exchange: антивірус, антиспам і контент-фільтр, URL-фільтрація за категоріями.

ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian